باز هم شروع با Hello world!

مدتی پیش بود که چند تار موی سفید رو تو آینه دیدم و احساس کردم که سن داره یواش یواش میره بالا.

با خودم فکر کردم که بر مبنای ضرب المثلی که می گه من این موها رو تو آسیاب سفید نکردم شاید من هم چندتا تجربه یا مطلب به درد بخور داشته باشم که دیگران بتونن از اون ها استفاده کنن، بنابرابن تصمیم گرفتم که یه وبلاگ ایجاد کنم تجارب زندگی و کاری و چیزهایی از این قبیل رو داخلش بنویسم و امیدوارم که این کار بتونه برای خودم (زمانی که پیرتر شدم و آلزایمر گرفتم) و دوستان و بازدیدکنندگان مفید باشه.

عنوان پست اول رو به یاد روز اولی که برنامه نویسی رو شروع کردم و دیگه فکر می کنم یه رسم شده همون جمله معروف Hello world می ذارم و از همینجا به همه دوستان و بازدیدکنندگان سایت سلام می کنم (البته فکر می کنم یه خورده برای سلام کردن دیر شد، 😉 ).

در مرحله اول سعی می کنم مطالبم رو از یاهو ۳۶۰ به این جا منتقل کنم و در مراحل بعدی هم در هر دو جا یعنی هم یاهو ۳۶۰ و هم اینجا بنویسم.

برای من آرزوی موفقیت کنین. 😀

در ضمن فعلا این قالب پیش فرض رو از من قبول کنین تا یاد بگیرم چجوری میشه برای وردپرس قالب طراحی کرد که یه قالب خوشگل تر برای وبلاگ طراحی کنم.

5 دیدگاه در “باز هم شروع با Hello world!

  1. سلام
    پیش ما سوختگان مسجد و میخانه یکی است/حرم و دیر یکی سبحه و میخانه یکی است/این همه جنگ و جدل حاصل کوته نظریست/ گر نظر پاک کنی کعبه و بت خانه یکی است/ این همه قصه ز غوغای گرفتاران است/ور نه از روز ازل دام یکی دانه یکی است/ ره هر کس به فسونی زده ان سوخ ارنه/ گریه ی نیمه شب و خنده ی مستانه یکی است/گر ز من پرسی از ان لطف که من میدانم / اشنا بر در این خانه و بیگانه یکی است/عشق آن بود و خانه خرابی دارد/ پیش اتش دل شمع و پر پروانه یکی است/ گر به سر حد جنونت ببرد عشق عماد/بی وفا

  2. مهدی جان سلام،
    از اینکه تصمیم گرفتی نزدیک به نیم قرن تجربه ات رو در اختیار ما بگذاری خوشحالم…
    از تجربیات مربوط به پدر شدنت هم بگو تا شاید این جوون های بی بخار یاد بگیرن.. 😉
    موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.